Blog muzyczny
o muzyce

Atari Teenage Riot ponownie w Polsce

październik 9th 2011 in Alternatywa, Gwiazdy, HC/Punk, Informacje, Koncerty, Muzyka, Polecamy, Rock

atariteenageriot„Atari Teenage Riot” zagrają 2 koncerty w Polsce!

ATR to niemiecka grupa liczącza sobie już prawie 20 lat. Oczywiście z małą 10-cio letnią przerwą ;). Rozwiązana w 2000 roku ponownie gra. Zmianą jest nowy wokalista MC CX Kidtronik, zamiast zmarłego Cracka.

ATR w niesamowity sposób łączy ze sobą różne style muzyczne z szeroko pojętą elektroniką. Jest to jedna z grup, które lubią sobie eksperymentować stylami muzycznymi.

Jako kapela ściśle związana ze środowislem HC/punk nie kryją się ze swoimi poglądami antynazistowskimi. Co tu mówić – to Anarchiści.

Zagrają :

15.10.2011 w Progresji (Warszawa) i 16.10.2011 w Firlej (Wrocław). Chcesz więcej info – klikaj na plakat.


Comments are closed.

Nie zawsze da się wyjść na koncert, 🙂 nie zawsze ma się kasę i kumpli do wyjścia… W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem byłoby posłuchanie czegoś przy komupterze. W końcu mamy 21 wiek i czemu by  nie…?.
Zapraszam wszystkich na koncert Venflon na stronie spr.cdroller.pl . Transmisja w niedzielę o 20.00. Notabene co tydzień na tej stroncie […]

Previous Entry

Wisdom In Chains to dosyć znana formacja z nurtu hc/punk licząca sobie juz 9 lat. Wypuszczają Oni nowy/stary krążek, który wydaje „Spook Record”.
Pochodzenie członków WIC to Holandia i Amaryka, lecz na tyle pokochali nasz kraj, że postanowili zrobić ukłon dla polskiej sceny. Z tej okazji wyszedł specjalny album „Anthems” zawierający największe hity i najlepsze szlagiery […]

Next Entry

polecam