Blog muzyczny
o muzyce

Wisdom In Chains „Anthems”

listopad 2nd 2011 in HC/Punk, Muzyka, Polecamy, Płyty

wisdom
Wisdom In Chains to dosyć znana formacja z nurtu hc/punk licząca sobie juz 9 lat. Wypuszczają Oni nowy/stary krążek, który wydaje „Spook Record”.
Pochodzenie członków WIC to Holandia i Amaryka, lecz na tyle pokochali nasz kraj, że postanowili zrobić ukłon dla polskiej sceny. Z tej okazji wyszedł specjalny album „Anthems” zawierający największe hity i najlepsze szlagiery tej formacji. W pakiecie mamy trzy pierwsze albumy, wszystko od teraz na jednym krążku dostępne nareszcie bez problemu.Sklep na 5 !

Nie mogło zabraknąć też bonusów dlatego na końcu płyty jest umieszczony dodatkowo specjalny bonus track który na pewno uszczęśliwi fanów kapeli Cock Sparrer. Jeśli ktoś jeszcze nie zna tej formacji to warto powiedzieć, że WIC. to istna mieszanka. która z pewnościa podejdzie zwollenikom : Warzone, Agnostic Front, Sheer Terror, Blood For Blood, North Side Kings, Spider Crew itp. Sami obczajcie.


Comments are closed.

„Atari Teenage Riot” zagrają 2 koncerty w Polsce!

ATR to niemiecka grupa liczącza sobie już prawie 20 lat. Oczywiście z małą 10-cio letnią przerwą ;). Rozwiązana w 2000 roku ponownie gra. Zmianą jest nowy wokalista MC CX Kidtronik, zamiast zmarłego Cracka.

ATR w niesamowity sposób łączy ze sobą różne style muzyczne z szeroko pojętą elektroniką. Jest to […]

Previous Entry

Dobrze znana w naszym kraju niemiecka formacja P.A. powraca z nowym materiałem. Jak zwykle wszystko jest dopięte na ostatni guzik. 12 nowych numerów to porządna dawka ulicznego, iście nowojorskeigo hardcora!! Tym razem nasi weterani postarali się też zaczerpnąć co nieco z nowej szkoły dzięki czemu mamy większą moc i siłę zniszczenia. Ten materiał jest na […]

Next Entry

polecam