Blog muzyczny
o muzyce

Sekretny koncert Silver Rocket

Luty 27th 2009 in Koncerty

silver-rocketSpecjalnie dla swoich użytkowników MySpace przygotowuje kolejny koncert z cyklu Secret Show.

Tym razem gwiazdą imprezy będzie zespół Silver Rocket, który zagra w Krakowie. Zgodnie z koncepcją Secret Show, dokładne miejsce, data i godzina są wciąż tajemnicą i będą ujawniane stopniowo. Dodatkowo MySpace ogłasza konkurs na support krakowskiego koncertu – zainteresowani mogą zgłaszać się do 27 lutego.


Silver Rocket to autorzy jednego z najlepszych albumów minionego roku, czyli „Tesli”, nie bez powodu nominowanego do Fryderyka w kategorii album roku pop. Muzycy zapowiadają, że na Secret Show będzie można usłyszeć także nowe brzmienia wykraczające poza nurt muzyki rozrywkowej, w tym mocniejsze, rockowe uderzenie i alternatywne dźwięki.

Do piątku 27 lutego br. organizatorzy czekają za zgłoszenia od wykonawców, którzy chcieliby wystąpić podczas sekretnego show jako support. Zainteresowane zespoły muszą zarejestrować się w portalu, gdzie zamieszczą swoje utwory (np. w formie mp3 czy filmów video), dodać się do profilu Secret Show i wysłać komentarz, że chcą zagrać. Zwycięzcę wybierze Mariusz Szypura, lider Silver Rocket.

Secret Show to imprezy organizowane przez MySpace w realu. Wstęp na nie jest darmowy dla wszystkich użytkowników portalu. Wystarczy zarejestrować się na MySpace Polska i dodać do listy swoich przyjaciół profil MySpace Secret Shows Polska. Biletem wstepu na koncert jest wydrukowana strona główna swojego profilu z ikonką Secret Shows PL wśród najlepszych znajomych.

Pierwszy koncert z cyklu Secret Show, którego bohaterką była gwiazda polskiej sceny dancehall i reggae, Marika, odbył się w Warszawie 22 października 2008 roku, w dniu oficjalnego startu polskiej wersji MySpace.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie http://pl.myspace.com/secretshowspl


1 komentarz to...
“Sekretny koncert Silver Rocket”
Avatar
Mielcuś

Zajebista grafika bloga. Podoba mi się bardzo. W ogóle blog czy tam strona jest super.Zapraszam na mojego bloga. Jest na nim dużo teledysków wiadomości muzycznych i mp3 do ściągnięcia. To wszystko tylko i wyłącznie na http://www.muza-mielcusia.54.pl
requiredrequired - won't be displayed


Twój komentarz:

W jednej z zagranicznych księgarń internetowych znalazłem ciekawy eBook z fotografiami Legendarnego punkowego zespołu: „Ramones”.  Autorem jest zawodowy fotograf: Jenny Lens. 

Wygląda zachęcająco :)

Darmowy fragment (16 stron) możesz pobrać: tutaj).

 Dla przypomniena prawdopodobnie największy hit Ramonesów:

Previous Entry

Już 23 marca trafia do sklepów kolejna płyta Czesława pod tytułem „Songs for the Gatekeeper”

„Songs for the Gatekeeper” to album 9 piosenek w których wykonawca na swój orginalny, niepowtarzalny sposób połączył wiele gatunków muzycznych. Utwory takie jak The Tournus”, „Pipe Dreams”, „Proszę Się Nie Bać” czy „The Others należą do wiodących i mogą stać się […]

Next Entry