Blog muzyczny
o muzyce

Brutal Assault 2011

Luty 19th 2011 in HC/Punk, Informacje, Koncerty, Metal, Muzyka, Polecamy, Rock, Rock & Roll

BA2011

16 reedycja sławetnego festiwalu Open Air w Czechach . Dziś zamiast tradycyjnych trzech ujawnimy aż dziesięć zespołów, które wystąpią dla was w sierpniu! Pierwszym z nich są amerykańscy metalcorowcy z AS I LAY DYING, którzy przedstawią nową płytę „Rise Powerless”. Następnym zespołęm jest legendarny MAYHEM, który zapowiada specjalny koncert poświęcony kultowemu albumowi „De Mysteriis Dom Sathanas”! Pierwszą trójkę uzupełniają hiszpańscy grindcorowcy z HAEMORRHAGE. Do grona reprezentantów USA na tegorocznym festiwalu dołączą też: blackmetalowi okultyści z ABSU, mistrzowe technicznego death metalu z ATHEIST oraz dwa doom metalowe projekty w których grają byli członkowie Type O Negative: Kenny Hickey i Johnny Kelly z SEVENTH VOID oraz Sal Abruscato z A PALE HORSE NAMED DEATH. Listę nowych zespołów zamykają brytyjscy symfoniczni blackowcy z HECATE ENTHRONED, thrashowcy z SYLOSIS oraz norwedzy z death metalowego BLOOD RED THRONE. Bilety z promocyjnej puli zostały już wyprzedane. W okresie od lutego do kwietnia 2011 bilety będzie można kupić za 1200CZK na Shindy.cz lub 1400CZK przez Paypal. Od maja do lipca cena biletu będzie wynosiła 1300CZK na Shindy.cz oraz 1500CZK dla zakupów przez Paypal. Na miejscu cena zostanie podwyższona do 1600CZK. Więcej informacji już wkrótce.

Przypomnijmy, że dotychczas ogłoszone zespoły to:

Morbid Angel
Suicidal Tendencies
Trigger the Bloodshed
Skyforger
Excrementory Grindfuckers
Skeletonwitch
Kvelertak
Exhumed
Vader
Triptykon
Dordeduh
Gorguts
Exodus
Nevermore
Khold
Septicflesh
Dagoba
Einherjer
Decapitated
1349
Draconian
As I Lay Dying
Mayhem
Haemorrhage
Absu
Atheist
Seventh Void
A Pale Horse Named Death
Hecate Enthroned
Sylosis
Blood Red Throne

Impreza odbędzie się w twierdzy Josefov w czeskim Jaromerze i potrwa 3 dni – od czwartku 11 sierpnia do soboty 13 sierpnia 2011 r.

Bilety z promocyjnej puli zostały już wyprzedane. W okresie od lutego do kwietnia 2011 r. będzie można je nabyć za 1200 CZK na Shindy.cz lub 1400 CZK przez Paypal. Od maja do lipca cena karnetu będzie wynosiła 1300 CZK na Shindy.cz oraz 1500 CZK dla zakupów przez Paypal. Przed imprezą cena zostanie podwyższona do 1600 CZK.

Warto zobaczyć „Cathedral” bo może to być już ostatnia okazja. Brytyjczycy zapowiedzieli rozwiązanie kapeli w 2012 roku.

Cathedral – Hopkins (The Witchfinder General)


1 komentarz to...
“Brutal Assault 2011”
Avatar
600700112.pl

AUTOKAR z Katowic i Krakowa w dwie strony!!!

11-13 sierpnia 2011
JAROMEŘ – Old army fortress JOSEFOV / Czech Republic

Koszt wyjazdu w dwie strony w tym roku to 160PLN
Wyjazd 11-08-2011 z Krakowa o godzinie 5:00 (rano) z Placu Matejki,
natomiast z Katowic o godzinie 7:00 (rano) z pod Hotelu Katowice – ul. Korfantego

Powrót 14-08-2011 o godzinie 12:00(wyjazd)

Regulamin wyjazdu po przesłaniu rezerwacji w której w tytule prosimy wpisać „Wyjazd na Brutal Assault 2011”, natomiast w treści maila: Imię, nazwisko oraz numer telefonu każdej z osób a także informacje czy wyjazd oraz powrót dotyczy Krakowa czy Katowic.

PS. Zważywszy że dzień przed wyjazdem wielu chętnych na wyjazd będzie na koncercie Judas Priest/Morbid Angel, który odbędzie się w Katowickim „Spodku” – nie ma przeszkód aby wyjechać z Katowic a powrót zgłosic do Krakowa. Jednak prosimy o wcześniejszą informację o takim zamiarze!

WIĘCEJ INFORMACJI O WYJEŹDZIE POD NUMEREM TELEFONU 600 700 112
requiredrequired - won't be displayed


Twój komentarz:

In Twilight’s Embrace

In Twilight`s Embrace to metalcoreowa kapela istniejąca już od 2003 roku.

Na 1 lutego przypada premiera nowego albumu poznaniaków.  Album będzie zatytułowany „Slaves to Martyrdom”. Opiekuje się nimi aktualnie niezależny label”Spook Records”

Jednak już teraz można wyhaczyć niezłą promocję.

Zamawiając album u producenta i robiąc przelew do 28 stycznia (koszta pocztowe wynoszą 0 złotych).pierwsze 100 […]

Previous Entry

28.03.2011 miała miejsce premiera nowej płyty The Cuffs „Blood, Rhythm & Booze”. To trzeci album The Cuffs. Mamy tu 19 utworów w wybornym, południowym klimacie U.S.A. aplikowanym przez pryzmat szorstkiej ale pięknej północy naszego kraju. Klimat dla tych, co ogarniają ho…rrorpunk i rockablilly, oldschool HC i stoner, psycho i klasykę rocka. Płyta obejmuje 14 nowych-premierowych […]

Next Entry