Blog muzyczny
o muzyce

All Heads Rise „No Hope No Cure”

styczeń 7th 2012 in HC/Punk, Metal, Muzyka, Polecamy, Płyty

1325418346Cakiem niezłe wydawnictwo holenderskie. Wybuchowa mieszanka starej szkoły metalcore i mosh hardcora z dodatkiem ciekawych zwolnien i solówek w wykonaniu AHR to jest zdecydowanie coś co każdego zainteresuje.

Za mikrofonem wydziera się jak zawsze piękna Alma ktorej mocarny głos do złudzenia przypomina Candace z Walls of Jericho. Muzycznie można się dopatrzeć podobieństw brzmieniowych z wczesnym okresem kapel Caliban czy Heaven Shall Burn. Jak ktoś np lubi klimaty In Other Climes, Walls of Jericho i jednocześnie First Blood powinien być zadowolony 😉 CD wydane w gustownym digipacku !

Poniżej teledysk promujący album :


1 komentarz to...
“All Heads Rise „No Hope No Cure””
Avatar
metalurg

Wpływy Walls of Jericho jak najbardziej wyczuwalne:) Sama kompozycja promująca album całkiem nieźle zachęca do kupienia go:)


Dobrze znana w naszym kraju niemiecka formacja P.A. powraca z nowym materiałem. Jak zwykle wszystko jest dopięte na ostatni guzik. 12 nowych numerów to porządna dawka ulicznego, iście nowojorskeigo hardcora!! Tym razem nasi weterani postarali się też zaczerpnąć co nieco z nowej szkoły dzięki czemu mamy większą moc i siłę zniszczenia. Ten materiał jest na […]

Previous Entry

W dobie kryzysu nikt by nie przupuszczał, że i w Grecji scena hardcore ma się bardzo dobrze!! Senseless prezentują młode pokolenie podjarane nurtem beatdown hardcore i wykonują to perfekcyjnie. Jak widać i to egzotyczne państwo ma już swojego reprezentanta tego stylu. „Respect Few & Fear None” to 11 numerów zawierające wszystko co trzeba dla zwolleników […]

Next Entry

polecam
    System reklamy Test