Blog muzyczny
o muzyce

Venom w Krakowie – czyli powrót do korzeni

maj 6th 2010 in Informacje, klasyka, Koncerty, Metal, Muzyka, Polecamy, Rock

43_stacjakultura_1268661507Nie ma sie co rozpisywać. Niepodważalna klasyka i jedna z kapel która miała największy wpływ na rozwój muzyki metalowej.

Przez wielu uważana za pierwszy zespół black metalowy.  Nazwa tego stylu pochodzi właśnie od jednego ich utworu „Black metal”

http://gig-news.pl/2010/03/11/venom-w-2010-na-koncercie-w-krakowie-i-warszawie/

Zagrają:

23 czerwca 2010 – Kraków, Klub Kwadrat, bilety po 90 zeta a w dniu koncertu 110
25 czerwca 2010 – Warszawa, Klub Stodoła, bilety po 99 zeta/130 w dniu koncertu.

Niestety w Warszawie koncert został odwołany z przyczyn nie zależnych od organizatora. W Krakowie jednak Venom zagra. Co do biletów to możecie je zwrócić, albo pojechać na koncercik do Krakowa.

No i rozwalił basa;). Mam nadzieje ze to był tylko fotomontarz 😛


Comments are closed.

Artykuł ten jest szczególnie dla ludzi którzy uważają że Francja i Black metal to dwie sprzeczności, a na słowa BM z Francji wybuchają śmiechem, mówiąc że to pewnie jakieś gówno. Otóż jest parę godnych polecenia kapel, które pochodzą z Francji. Niestety kapele te pozostają dalej w podziemiu ze względu na słabe, społeczne zainteresowanie tym stylem […]

Previous Entry

Zapowiada się niezła jazda przez trzy dni. Tegoroczna impreza „Tatoofest” będzie połączona z koncertami hc/punk i nie tylko. Generalnie straszny natłok kapel różnych stylów muzycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Będą to połączone dwie imprezy. Będzie można podziwiać artystów przy robieniu tatoo, zrobić sobie dziarę,  przy okazji posłuchać muzy i się wyszaleć. 😉 Impreza zacznie się […]

Next Entry

polecam