Blog muzyczny
o muzyce

Stone Temple Pilots „nowa płyta po 9 latach”

czerwiec 23rd 2010 in Muzyka, Płyty, Rock & Roll

 

stonetemplepilotsalbum
W maju 2010 miała premiera nowego albumu Stone Temple Pilots. Jest to nowa (studyjna) płyta po 9-letniej przerwie gdyż po wydaniu w 2001 Shangri-La Dee Dazespół dość szybko postanowił zakonczyć działaność. Czego wynikiem było wydanie pożegnalnej płyty w stylu best of  Thank Youw roku 2003. W międzyczasie wokalista Scott Weiland udzielał się w swoim nowym projekcie Velvet Revolver z ex-muzykami Guns And Roses. Jednak nagrał z nimi tylko dwie płyty, a póżniej odszedł z kapeli. Reszta STP nie marnowała też czasu i razem z wokalistą Filter stworzyli projekt pod nazwą Army of Anyone wydając jak narazie tylko jedną płytę. Czas pokazał, że życie nie lubi próżni i o to mamy znowu po dłuższej przerwie nowy album Stone Temple Pilots w oryginalnym składzie. Nowa płyta zatytułowana zwyczajnie STP to tradycyjny grungowy styl kapeli i nie zaskakuje niczym choć na pewno to nie jest zarzut. Do 13 nowych utworów dodane są bonusowe numery live.

Comments are closed.

Jak donoszą serwisy muzyczne nowa płyta Edyty ma się pojawić jeszcze w tym roku. Byłaby to pierwsza, nowa płyta od 12 lat.

Previous Entry

Basista dość dobrze znanej grupy „Slipknot” Paul Grey znaleziony został martwy rano, 24 maja w pokoju hotelowym w Des Moines.

Chodzą różne plotki na temat tego zdarzenia. Artysta w roku 2003 został aresztowany za posiadanie trawy i koki, wiec większość podejrzeń padła na to że Grey po prostu za dużo dał w palnik. Podobno obok ciała […]

Next Entry

polecam