Blog muzyczny
o muzyce

Soulfly „Omen”

czerwiec 11th 2010 in Metal, Muzyka, Polecamy
Omen
Omen

Nowa płyta to kontynuacja obranego stylu na poprzednim wydawnictwie z przed dwóch lat „Conquer”. Zatem niczym nas ta nowa płyta na pewno nie zaskoczy. Dla wymagających może to być lekko nużące choć dla wiernych fanów to pewnie tylko powód do dumy. Jak informują media producentem płyty jest Logan Madera, gitarzysta związay kiedyś z Machine Head, a także Soulfly. Płyta sygnowany logiem nowojorskiej Roadrunner Records. To wszystko jednak moim zdaniem nie pomaga aby dać drugą szanse tej płycie i słuchać tego więcej niż raz. Wtórność bije po uszach i aż chce się powiedzieć gdzie te czasy z albumu „Primitive”. Oceńcie jednak sami!!


1 komentarz to...
“Soulfly „Omen””
Avatar
korsh

Płyta jest świetna i na pewno nie ma na niej powtórzeń! Owszem chłopaki idą obraną ścieżką z poprzednich płyt ale jest tu mnóstwo nowinek i stylistycznych smaczków:-) Płyta godna polecenia! Soulfly trzyma świetny wysoki poziom!


„Pay No Respect” – angielska ekipa hardcorowa istniejąca już 3 lata. Dzięki niezależnej wytwórni „Spook Record” wypuszczają nowy krążek pt. „Moving On”. Na płycie będziemy mogli usłyszeć 9 nowych kawałków. Będzie to już druga ich płyta po „Fear Profit Man Nothing” z 2009 roku. Nowe numery to lekkie […]

Previous Entry

W barwach Roadrunner Records Korn przypomina nam się z nowym albumem. Obecnie ruszyła przedsprzedaż wersji regularnej i rozszerzonej. Znany jest też pierwszy singiel „Oildale (Leave Me Alone)” do którego przygotwany jest teledysk.

Next Entry

polecam