Blog muzyczny
o muzyce

S.K.T.C. „Herezje”

lipiec 28th 2011 in Polecamy

1311262157Nowy i zarem już 6 album weteranów polskiego nurtu crossover! Mamy zatem gwarancje solidnego hardcore/punka z domieszką thrashu, a to wszystko doprawione zaangażowanymi tekstami. Na płycie znajduje się 13 premierowych numerów z czego 2 to na nowo nagrane wersje wzięte z pamietnego albumu „Pochodnia”. Na płycie nie zabrakło też gości w postaci gitarowych solówek muzyków z np. The Corpse czy Soulburners. Album jest promowany teledyskiem „W Ogniu” ujawnionym jakiś czas temu :


Comments are closed.

Niecałą dekadę temu „Coalition” swoją debiutancką płytą, powaliło na kolana praktycznie całą scenę hardcore`ową w Polsce.

Bardzo ciekawe info dla kolekcjonerów, fanów Warszawiaków, oraz wszystkich których zainteresowało nagranie. Powstaje wersja na Winylu!!!
Winyl jest w limitowanym nakładzie 500 sztuk, ręcznie numerowany, dostępne kolory to : 100 black
100 transparent orange
100 transparent red
100 transparent green
100 […]

Previous Entry

Po półrocznej ciszy stołeczne Born Anew przypomina się nowym materiałem. Epka „Logout” to przedsmak obecnej kondycji kapeli z nowym basistą (Grochu – Right?, ex Dispel The Crowd). Widać, że chłopaki nie spoczywają na laurach, ciągle kombinują i poszukują nowych brzmień. Nadal mamy do czynienia z hardcore, do którego czasami pasuje przedrostek „post”, zespół odważnie eksperymentuje […]

Next Entry

polecam