Blog muzyczny
o muzyce

Schizma „Pod Naciskiem” CD już jest

grudzień 12th 2010 in Gwiazdy, HC/Punk, Informacje, Muzyka, Polecamy

Pod NaciskiemSpecjalna reedycja kultowej polskiej płyty hardcore, która przez wiele lat była niedostępna. Jest to pierwszy album z udziałem Pestki jako wokalisty, ostatni nagrany w języku polskim. Album zawiera takie znane hiciory jak : „Scenowi Kibice”, „Zbyt Długo”, „Buraki” czy „Pod Naciskiem”. Cały podstawowy materiał został specjalnie zremasterowany dzięki czemu dzwięk jest lepszej jakości. Dodatkowo jest wiele bonusowych utworów tematycznie związanych z tym albumem czyli np. angielskojęzyczne wersje które pierwotnie były tylko na splicie z Tears of Frustration czy „Scenowi Kibice 2000” specjalna wersja, która pojawila sie tylko na winylowej edycji „Unity 2000”. Zatem mamy łącznie 21 utworów, a do tego specjalnie przygotowana gruba książeczka z archiwalnymi zdjęciami, nigdzie niepublikowanymi wcześniej!!
Płyty szukajcie tutaj.
sklep na 5


2 komentarze to...
“Schizma „Pod Naciskiem” CD już jest”
Avatar
Diss

Super płyta, kupiłem ją w dzień premiery. Polecam wszystkim kupić i uszanować pracę artystów, a nie ciągnąć z sieci.


Avatar
muzyka-as

fakt niezła … też chyba kupię.


Grupa „Dealer” powstała w 1999 w Krakowie. Na początku bardzo intensywnie goście koncertowali. Wychodziło im to całkiem nieźle. Zawsze mieli dobry kontakt z publika i jak się to mówi potrafili rozruszać tłum;) Oczekiwałem z niecierpliwością na jakiś krążek i niestety nie mogłem się doczekać.
No i nareszcie debiutują nową płytą „Degradacja” wydaną przez „Spook Rekord”. […]

Previous Entry

In Twilight’s Embrace

In Twilight`s Embrace to metalcoreowa kapela istniejąca już od 2003 roku.

Na 1 lutego przypada premiera nowego albumu poznaniaków.  Album będzie zatytułowany „Slaves to Martyrdom”. Opiekuje się nimi aktualnie niezależny label”Spook Records”

Jednak już teraz można wyhaczyć niezłą promocję.

Zamawiając album u producenta i robiąc przelew do 28 stycznia (koszta pocztowe wynoszą 0 złotych).pierwsze 100 […]

Next Entry

polecam