Blog muzyczny
o muzyce

Paul Grey znaleziony martwy w hotelu.

czerwiec 26th 2010 in Alternatywa, Gwiazdy, Informacje, Metal, Muzyka

43Basista dość dobrze znanej grupy „Slipknot” Paul Grey znaleziony został martwy rano, 24 maja w pokoju hotelowym w Des Moines.

Chodzą różne plotki na temat tego zdarzenia. Artysta w roku 2003 został aresztowany za posiadanie trawy i koki, wiec większość podejrzeń padła na to że Grey po prostu za dużo dał w palnik. Podobno obok ciała Greya znaleziono jakieś strzykawki. Wiadomo także o tym że Paul cierpiał od jakiegoś czasu na chorobę serca. Okazało się że wziął za dużo leków przeciwbólowych a dokładnie morfiny i fentanylu.

Znany w kapeli pod pseudo „The Pig” występował w maskach hokejowych pod krawatką.

„Był niesamowitą osobistością”. ”Jego duch będzie żył w zabójczej muzyce którą tworzył.” Powiedział lider grupy „Papa Roach” Jacoby Shaddix.

Szkoda Gościa! RIP Paul !!!


1 komentarz to...
“Paul Grey znaleziony martwy w hotelu.”
Avatar
She's (sic) Maggot...

Bogowie… ciągle nie mogę przestać płakać…
Tak za nim tęsknię…

Paul, ty durniu!
Po co tyle brałeś?!

Jejku…Paul: Stay (sic)…


Stone Temple Pilots (STP) to amerykański zespół grunge’owy założony w 1990 przez Scotta Weilanda i Roberta DeLeo działający do roku 2003. W 2008 roku ogłoszono reaktywację. Zespół ten zajął 40 miejsce na oficjalnej liście najlepszych zespołów rockowych, sporządzonej przez stację telewizyjną VH1

Previous Entry

Wydarzenia tego nie można przegapić. Kapela została założona w 1990 roku, w Californi. Cyber metal to ich sprawka. Fear Factory są prekursorami tego gatunku. Amerykanie w bardzo ciekawy i energiczny sposób łączą techniczny death metal z elektroniką, dzięki czemu za każdym razem powstaje niesamowite brzmienie industrialu.

Do Polski wybieraja się w celu promowania najnowszego […]

Next Entry

polecam