Blog muzyczny
o muzyce

NO CONTROL #6

lipiec 13th 2012 in HC/Punk, Informacje, Muzyka, Polecamy

no control
No CONTROL to gazetka dla fanów HC i nie tylko. Magazyn jest wydawany przez „Spook Records”.Niedawno bo na wiosnę wyszedł już szósty z kolekcji. W któryn jest masa wywiadów i felietonów związanych z Biohazard, Sheer Terror, War Charge, Vietnom DMS, Deez Nuts, Rise Of The North Star, xDIGx, Senseless, In Other Climes, Tonedown, Suffer Survive, Kill For Peace, Honour Your Pain, Death Grip, As Blood Runs Black, Collina, Cymeon X, In Spite Of, In Twilight Embrace, Świniopas, We Are Idols, Before A Burning Earth, My Riot, Hans 52Dębiec, Blindead itp.
I jeszcze sznurek gdzie znajdziecie magazyn :
„http://www.spookrecords.sklepna5.pl/pokaz_podkat.php?idkat=4&str=2”


Comments are closed.

Materiał ten w formie oryginalnej wyszedł tylko na kompakcie aż 7 lat temu Dawno się juz rozszedł , a jest naprawdę niezły.  Jest to czołówka weteranów sceny NYHC i warto to mieć ten krążek  w swojej kolekcji.

„Spook Records” wypuszcza „Thru My Eyes”  w specjalnej formie – bo na vinylu.  🙂 Będzie to limitowana edycja […]

Previous Entry

Formacja 8control istnieje już sobie ponad 10 lat . Ostatnio Francuzi wydali swoją pierwszą epkę „The Rise”. Wydana jest ona jednak już pod inną nazwą kapeli, a mianowicie „Black Knives”. Chłopaki kontynuują w niej obrany już wcześniej styl. Epka daje niezłego powera. Posłuchacie sami – OTO promo!!

Next Entry

polecam