Blog muzyczny
o muzyce

FAUST AGAIN / TOXIC BONKERS / HUGE CCM

Maj 22nd 2010 in HC/Punk, Informacje, Koncerty, Metal, Muzyka, Polecamy

koncert

11.06.2010 (PIĄTEK)
Pub Stolarnia
Bielsko-Biała ul. Broniewskiego 19
Start:19:00
Wjazd 15?

Klikaj na plakat, to bedzie większy 😉
Faust Again- Znana i lubiana horda z Grudziądza/Poznania. Chłopy sieką metalcora w jego najlepszym wydaniu. Zawsze mocno związani ze sceną. Po 2 latach nieobecności znowu w Bielsku. Kto widział, ten już zaczyna się martwić czy po ich występie poczciwa Stolarnia będzie jeszcze stała. Bedzie miazga, wióry, pot, krew i łzy :)- to pewne
http://www.myspace.com/faustagain

Toxic Bonkers- metalowa petarda z Aleksandrowa Łódzkiego. Nazwa doskonale znana każdemu scenowiczowi. Przez 17 lat swojego istnienia zdążyli na stałe zapisać się w księdze scenowych legend. Niedawno wystapili na jednych deskach z Sepulturą, a obecnie szykuja się do wystepów z Born from pain i No turning back.
Na koncercie u nas będą świeżo po wydaniu ich nowego krążka „Plague” w Spook Record`s.
http://www.myspace.com/toxicbonkers

Huge CCM- Goście są z Bielska-Białej i grają metalcora. Załoga dobrze wszystkim znana z żywiołowych koncertów. Chłopaki już zdążyli zagrać na wspólnej scenie z takimi kapelkami jak Behemoth czy Dilinger Escape Plan i nie zwalniają tempa. Zespół jest świeżo po wydaniu płytki „Inner Violence”. Szacun na dzielni dla nich tym większy, że wszystko wydane metodą DIY. Siarczysta nuta na wysokim poziomie.
http://www.myspace.com/hugeccm

Neves Medeis- świeża załoga z naszej górolskiej ziemi grająca metalcora. Chłopaki może i nie istnieją porywająco długo ale za to już zdążyli ostro namieszać na naszej scenie. W zeszłym roku ukazała się ich bardzo dobra debiutancka płytka „Hills Of The Crowned”.  Ekipa cały czas idzie do przodu i ciupie porywające koncerty. Musicie ich sprawdzić!!!
http://www.myspace.com/nevesmedeis

http://www.myspace.com/455648867 http://www.metal-core.pl/
requiredrequired - won't be displayed


Twój komentarz:

Dobra wiadomość dla fanów „Toxic Bonkers”. !!! Otóż długo oczekiwana płyta „Plague” niedawno się ukazała.

To już piąta płyta w dorobku Toxic Bonkers. Stylistycznie nowa płyta to kontynuacja poprzedniej płyty „Progress” z dodaniem nowych rozwiązań. Mamy tutaj 10 nowych premierowych utworów mieszajacych starą szkołe grindcora po lini Napalm Death, Carcass itp. z nowoczesnym brzmieniem kapel deathmetalowych […]

Previous Entry

Kolejna alternatywa na niedzielny wieczór.

Będzie rzeź i to tylko za 10 zeta. :)

Gdzie: Kraków, klub Imbir

Kiedy: 30 maja 2010

Start: 19:00

Wjzad: 10 zł

Zagrają:

Angelreich – metal/hardcore ze Szczecina

Machines of Dytopia – death metal z Krakowa

Veal – death metal z Mieroszowa (thnx;))

Rise – metal/hardcore – Nowy Targ

Next Entry