Blog muzyczny
o muzyce

Edyta Bartosiewicz „nowa płyta jeszcze w tym roku”

czerwiec 17th 2010 in Gwiazdy
spekulacje_ewentualnym_4327521
Edyta Bartosiewicz to jedna najważniejszych wokalistek nurtu pop/rock  lat 90-tych. Jej albumy siedmiokrotnie pokrywały się Platyną. Na swoim koncie ma mnóstwo nagród i wyróżnień. Bartosiewicz debiutowała w 1992 roku albumem „Love”. Od tamtej pory wydała łącznie pięć studyjnych płyt – dużym plusem było, że sama pisała do nich muzykę i teksty. Nagrała m.in. takie przeboje jak „Sen”, „Koziorożec”, „Jenny”, „Skłamałam”, „Ostatni”, „Zegar” czy „Szał”. W ostatnich latach pojawiała się na scenie niestety sporadycznie i zawsze w roli gościa dając nadzieje na jakiś nowy material. Śpiewała razem z Myslovitz, Krzysztofem Krawczykiem i Tomaszem Stańko. Obecnie menadżerka wokalistki jak i znajomi muzycy potwierdzają fakt planów wydawniczych !!

Comments are closed.

Na wiosnę 2010 wyszła nowa płyta szwedzkich wymiataczy melodyjnego hardcore/punka. Wydawcą został uznany już label I Scream Records.

Previous Entry

Stone Temple Pilots (STP) to amerykański zespół grunge’owy założony w 1990 przez Scotta Weilanda i Roberta DeLeo działający do roku 2003. W 2008 roku ogłoszono reaktywację. Zespół ten zajął 40 miejsce na oficjalnej liście najlepszych zespołów rockowych, sporządzonej przez stację telewizyjną VH1

Next Entry

polecam