Blog muzyczny
o muzyce

A Jezusowi Kazali Spać

czerwiec 15th 2010 in Alternatywa, HC/Punk, Muzyka, rap / hip hop
1681n
1681n

A Jezusowi Kazali Spać (A.J.K.S.) to death rapowy projekt utworzony w sierpniu 2008 roku przez Wojciecha Kosunia – byłego członka hardcore’owej kapeli z Sosnowca – Bad Side Of Social Existence (do dziś tworzy on także solowy industrialny projekt – Energy Level Low). Forum muzyczne tworzona przezeń to z jednej strony wściekły psycho rap ocierający się o death i blackmetalowe klimaty z agresywnymi i bezkompromisowymi tekstami, z drugiej zaś mocne, często industrialne podkłady z gitarami i klawiszami włącznie, całość utrzymana w hiphopowym flow i urozmaicona rapem. Warstwa tekstowa A.J.K.S oparta jest na rebelii, sprzeciwie, buncie i walce, jest ujściem frustracji i mizantropii drzemiącej w autorze i oscyluje często wokół antyklerykalizmu.

www.myspace.com/ajezusowikazalispac


Comments are closed.

W barwach Roadrunner Records Korn przypomina nam się z nowym albumem. Obecnie ruszyła przedsprzedaż wersji regularnej i rozszerzonej. Znany jest też pierwszy singiel „Oildale (Leave Me Alone)” do którego przygotwany jest teledysk.

Previous Entry

W tym roku ma miejsce już 4 edycja hardcorowego festiwalu w polskiej stolicy HC jakim jest miasto Złotów skąd pochodzi legendarna formacja 1125.

Next Entry

polecam